درباره

دلچه ویتا


تعهد به طبیعت باور ماست.
"دلچه ويتا" با پايبندي به اين باور، دريچه اي بديع و متفاوت براي ورود به دنياي شيرين آيتم هاي خاص دکوراسيون داخلي، پيش روي شما قرار مي دهد. ما براي آنکه بهترين باشيم و برترين ها را براي شما فراهم کنيم؛ محصولاتي دوست دار طبيعت برگزيده ايم.
محصولاتي که سلامت شما را حفظ مي کند و به راحتي قابليت بازگشت به طبيعت دارند. محصولات ما، مُهر متمايز سبک و طراحي ايتاليايي دارند. اين سبک همواره راهنماي کيفيت کار است و منجر به برتري ما شده است. "دلچه ويتا" با عبور از مرزهاي محدود کننده در طراحي، دنيايي "فراتر از باور" براي شما به ارمغان آورده است.

افتتاحیه ی شوروم"دلچه ویتا" با افتتاح شوروم لوکس ترین محصولات دکوراسیون داخلی، در فضایی زیبا و منحصر به فرد؛ امکان بازدید از برترین های ایتالیا را فراهم کرده است. در کلکسیون دلچه ویتا، طرح های خاص از طراحان بزرگ جهان به چشم می خورد که با خلاقیت و نوآوری، سبک و هنری متمایز خلق کرده اند.

با احترام از شما دعوت می کنیم با حضور در شوروم دلچه ویتا، ضمن بازدید از محصولات ما؛ کیفیت و زیبایی را از نزدیک تجربه فرمایید. به منظور ارائه خدمات شایسته تر در روز جمعه ،نهم مهر ماه؛ از ساعت 16 تا 21 میزبان طراحان داخلی و معماران؛ خواهیم بود.

از روز شنبه، دهم مهرماه، برای بازدید عموم علاقه مندان از ساعت 8:30 تا 21 ؛ با افتخار همراه شما هستیم.
خیابان پاسداران، بوستان ششم، خیابان اسلامی، شماره 65

 

آدرس ما


ایران، تهران، خیابان پاسداران، خیابان اسلامی، شماره 65
75482000 21 98+


ارسال پیام