عشق طبیعت هستید به خاطر توانایی در گسترش خوبی، آرامش و زیبائی اش. اطراف خود را پر از مخلوقات اعجاب انگیز طبیعی کرده اید و به کمک آنها به زندگی خود رنگ و بوی دیگری داده اید. اینجا خانه شماست.
چوب حس خاصی به شما می دهد. این حس مسمور کننده را هر روز در خود


داشته باشید، رایحه آرامش بخش طبیعت کافیست دقیق نگاه کنید تا جزئیات خارق العاده هر قطعه را ببینید. گره ها و شاخه های طراحی، رنگ ویژه و سطح صاف و بی نقص این کفپوش یک شاهکار طبیعی را خلق کرده است. محصولی که مخصوص شما تولید شده است.


Lube و محیط زیست


ساخت آشپزخانه با بهترین کیفیت و استاندارد های ایمنی، همیشه برای lube با دغدغه ی زیست محیطی همراه بوده است. lube نه تنها به محیط زیست اهمیت می دهد، بلکه حفاظت از شما نیز اولویت آن است. به همین خاطر صرفا از موادی استفاده می کند که انتشار فرمالدئید بسیار کمی دارد.
Lube علاوه بر پایبندی به استاندارد های متعدد و فراوان،به ازای تولید هر سیستم آشپزخانه؛ 50 درخت میکارد تا با جبران آلودگی های ایجاد شده، دین خود را به طبیعت ادا کند. برتری lube، اعتماد، تعهد و پایداری آن است.

Edoné و محیط زیست


در Edoné گسترش فعالیت های زیست محیطی و احترام به طبیعت، در قالب تولید محصولاتی آینده نگر محقق شده اند. تمامی مواد استفاه شده در محصولات Edoné عاری از مواد سمی هستند. Edoné اولین شرکتی است که موفق به ایجاد سیستم فراگیر در چرخه ی رنگ آمیزی حمام های خود با حلال های آبی شده است. کاهش استفاده از حلال های رنگی و کاربرد حلال های آبی، افزایش سلامتی افراد و محیطی عاری از مواد مضر را به دنبال داشته است.
Edoné برای بازیافت مواد نیز با شرکت های متخصص و معتبر، همکاری دارد و به حفظ محیط زیست به عنوان یکی از ارزش های اساسی خود، پایبند است.CP و محیط زیست


پارکت های CP با تعهد به مسائل زیست محیطی از برترین مواد اولیه ساخته می شوند. موادی که کاملا دوستدار محیط زیست هستند و همانطور که از طبیعت گرفته می شوند سر آخر نیز به طبیعت باز می گردند.
در تمامی مراحل تولید محصولات CP ، نظارت کامل بر رعایت استاندارد های PEFC وجود دارد. تعادل چرخه رشد درختان جنگل، با کاشت درختان تازه توسط شرکت CP تضمین شده است. CP به حفظ نگاه پر احترام خود نسبت به انسان ها و طبیعت همیشه پایبند باقی خواهد ماند.