درباره

DOLCE VITA


تعهد به طبیعت باور ماست.
"دلچه ويتا" با پايبندي به اين باور، دريچه اي بديع و متفاوت براي ورود به دنياي شيرين آيتم هاي خاص دکوراسيون داخلي، پيش روي شما قرار مي دهد. ما براي آنکه بهترين باشيم و برترين ها را براي شما فراهم کنيم؛ محصولاتي دوست دار طبيعت برگزيده ايم.
محصولاتي که سلامت شما را حفظ مي کند و به راحتي قابليت بازگشت به طبيعت دارند. محصولات ما، مُهر متمايز سبک و طراحي ايتاليايي دارند. اين سبک همواره راهنماي کيفيت کار است و منجر به برتري ما شده است. "دلچه ويتا" با عبور از مرزهاي محدود کننده در طراحي، دنيايي "فراتر از باور" براي شما به ارمغان آورده است.

درباره

LUBE


شرکت50Lubeسال است که در زمینه تواید کابینت در ایتالیا و سایر کشور ها، بین پیشتازان بازار قرار گرفته است. کیفیت، قابلیت اطمینان بالا و ارائه خدمات پس از فروش، سه ویژگی منحصر به فرد lube است که با تعهد به آن،فعالیت هایش را گسترش داده است.

تحقیقات متنوع روی مواد جدید ، طراحی های مدرن و استفاده از آخرین تکنولوژی؛ lube را جز برترین های صنعت کابینت، قرار داده است.

درباره

EDONE


یکی از بزرگترین و برترین صنعت‌گران عرصه‌ی لوازم خانگی و چوبی در کشور ایتالیا، برند لوکس و معتبر Edoné است. بارزترین شاخص طراحی‌های Edoné؛ شخصی سازی وسیع، کیفیت برتر، دوام بالا و دست‌ساز بودن محصول است.
Edoné همواره در پی استاندارد‌های کیفی بالاتر برای محصولات خود بوده‌است.

به همین منظور با نوآوری های وسیع در چرخه ی تولید محصولات، استفاده از بهترین مواد اولیه و کاربرد فناوری پیشرفته به اعتبار خود افزوده است. محصولات Edoné تلفیقی از خلاقیت و سنت در صنعت است که با حفظ اِلمان های زیبا شناسانه، قابلیت های فنی و کارکرد بسیار بالایی را فراهم کرده است.

درباره

CP


سی سال تجربه در کنار تعادل خارق العاده بین طراحی نوین، توجه به محیط زیست، کارکرد و کیفیت بالا؛ CP را برندی برتر در تولید پارکت تبدیل کرده است. پارکت هایی که با رعایت جزئیات در طراحی رنگ ویژه و برخورداری از ،سطح

صاف و بی نقص، یک شاهکار طبیعی را خلق کرده است.CP با چشم اندازی به آینده و خلق نگاهی نوآورانه، تحولی در طراحی و تولید پارکت ایتالیایی ایجادکرده است.